Medvede objavujú štát

Dado Nagy vyštudoval angličtinu a ruštinu. Moderoval už ako študent a moderátorom je aj v súčasnosti. Moderuje v rádiu, aj v televízii, moderuje verejné čítania, besedy a diskusie s autormi, veľa číta, píše články a sám je autorom dvoch kníh.
Knihu, ktorá ho nezaujme, zväčša nedočíta. K autorom má mimoriadne citlivý prístup a verí, že vkus je subjektívna záležitosť. Tvrdí, že základom dobrého spisovateľa je talent, ale je nutná aj pracovitosť, vytrvalosť a veľká dávka šťastia.
Zo súťaže Martinus Cena Fantázie 2014 zhodnotil poviedku Medvede objavujú štát.

Foto: Flickr

komentárov: 16

 1. abcdefg...

  Pekne hodnotenie . velmi dobre sa to pocuvalo:-)

  Do konca hodnotenia je este 10 dni a stale ostava este celkom dost poviedok. stihne sa este nejake videjko natocit?

 2. Hlavne treba postíhať bodovanie. Videokomentáre ešte pribudnú. Vlastne, nevidím dôvod, prečo s tým nepokračovať dlhšie. Minimálne do vyhlasovania finalistov. Zopár ich ešte bude 🙂

 3. člen zájazdu

  A ako to bude ďalej s týmito mikroreckami? Ukončíte to s Marekom k nejakému konkrétnemu dátumu (napr. k 2.9. pred akciou Rozbaľ to, Bratislava), alebo budete pokračovať až do okomentovania všetkých kúskov? Pýtam sa preto, a určite to zaujíma aj ostatných nehodnotených, lebo napr. Marek je práve teraz len niekde v polovici…Dík za odpoveď

 4. Zhodnotené musí byť do 2.9. S Marekom sme dohodnutí, že na blogu zhodnotí všetky poviedky. Na budúci týždeň sa intenzita pridávania hodnotení podstatne zvýši. Mne zostáva obodovať ešte približne 20 poviedok. Články začnem pridávať od pondelka.

 5. člen zájazdu

  Tak to želám čistú hlavu a pevné nervy 🙂 A fajn zbytok dovolenky

 6. Vďaka 🙂

 7. abcdefg...

  Kedy bude vyhlasena finalna petka finalistov a kedy bude nejaky meeting ohladom vyhlasenia bodov celeho zbytku peletonu? Snad sa nebude cakat do novembra 🙂

 8. Termín vyhlásenia finalistov oznámime 2.9. na akcii Rozbaľ to, Bratislava!. Bude to dátum v druhej polovici septembra. Kto príde na vyhlásenie finalistov, dozvie sa body priamo na mieste. Kto nie, ten si bude musieť počkať na zborník. Ako obvykle v ňom budú aj všetky body od každého porotcu.

 9. abcdefg...

  skoda ze vsetko je podmienene slovickami ,,Kto príde…“ no jekas sa to snad postiha

 10. Je to benefit pre tých, ktorí prídu. Je logické, že nebude môcť prísť každý. Práve preto sú výsledky oficiálne uverejňované v zborníku.

 11. abcdefg...

  Nepriama podpora predaja? 🙂

 12. Niektoré nadštandardy si vyžadujú aj participáciu tých, ktorí o ne stoja 🙂

 13. abcdefg...

  Ok vyhrala si .:-)
  Ja si ten cas najdem . budem zamiesany v dave . poznavacia znacka “ sa smeje“ 🙂

 14. Obávam sa, že v tejto súťaži vyhrať nemôžem 😉
  Ak prídeš, prajem ti, aby ti úsmev zostal.

 15. abcdefg...

  Tak az tak zle tobyt nemoze 🙂 pokial tam nieje niekolko nul o zbytku porotcov 🙂 a posledny nebudem 🙂

 16. čitateľka, pisateľka, študentka

  škoda, škoda že nebudem môcť prísť 🙂

Pridať komentár